Omkring 1940-tal, bonad björk, senare skärm, smärre bruksslitage
350 SEK | 2017-08-27 19:03 |
300 SEK | 2017-08-27 09:14 |
200 SEK | 2017-08-27 19:03 |
100 SEK | Startpris |