9. Bokskåp, Nyrenässans

1800-talets slut, valnöt samt valnötsrotfaner, 5 flyttbara hyllplan, utdragslåda nertill, smärre bruksslitage, 111 x 45, höjd 203 cm

Varunr 46393

27 Augusti 2017 19:02

Klubbslag21 00 SEK22 00 SEK23 00 SEK24 00 SEK25 00 SEK 3 400 SEK25 00 SEK26 00 SEK

3 400 SEK2017-08-27 19:04
3 200 SEK2017-08-27 19:04
1 900 SEK2017-08-27 19:03
1 500 SEK2017-08-26 11:06
1 000 SEK2017-08-25 17:04
600 SEK2017-08-15 20:52
500 SEK2017-08-20 17:27
175 SEK2017-08-12 13:48
150 SEK2017-08-13 17:32
100 SEK2017-08-07 22:11
100 SEK Startpris

Stadsauktion 27 augusti 19.00,

Inloggningen startar 18:30, auktionen startar 19:00. Lycka till!

If you want to bid live: Login in from 18:30, auction start 19:00. Good luck!

Öppettider:

Måndagar 11-19
Tis-tor 12-18
Fre 11-15
Lör 11-14
All info om transporter etc hittar du på vår hemsida:
www.gbgak.se

Köpprovision 20% Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 6 dgr om inget annat överenskommits.