1800-talets slut, valnöt samt valnötsrotfaner, 5 flyttbara hyllplan, utdragslåda nertill, smärre bruksslitage, 111 x 45, höjd 203 cm
3 400 SEK | 2017-08-27 19:04 |
3 200 SEK | 2017-08-27 19:04 |
1 900 SEK | 2017-08-27 19:03 |
1 500 SEK | 2017-08-26 11:06 |
1 000 SEK | 2017-08-25 17:04 |
600 SEK | 2017-08-15 20:52 |
500 SEK | 2017-08-20 17:27 |
175 SEK | 2017-08-12 13:48 |
150 SEK | 2017-08-13 17:32 |
100 SEK | 2017-08-07 22:11 |
100 SEK | Startpris |