1. Spegel, 1800-tal

Krönet senare komplettering, skador, 60 x 60 cm

Varunr 46929

3 September 2017 19:02

Klubbslag25 00 SEK26 00 SEK27 00 SEK 350 SEK7 00 SEK8 00 SEK9 00 SEK10 00 SEK11 00 SEK

350 SEK2017-09-03 10:36
300 SEK2017-08-27 21:07
300 SEK2017-09-03 08:38
200 SEK2017-08-26 01:42
175 SEK2017-08-21 09:01
150 SEK2017-08-22 21:02
100 SEK2017-08-16 22:29
100 SEK Startpris

Stadsauktion 3 September 19:00,

Inloggningen startar 18:30, auktionen startar 19:00. Lycka till!

If you want to bid live: Login in from 18:30, auction start 19:00. Good luck!

Öppettider:

Måndagar 11-19
Tis-tor 12-18
Fre 11-15
Lör 11-14
All info om transporter etc hittar du på vår hemsida:
www.gbgak.se

Köpprovision 20% Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 6 dgr om inget annat överenskommits.