1930/40-tal, bonad samt delvis betsad björk, smärre bruksslitage, lacksläpp på skiva, diam. 80, höjd 64 cm.
550 SEK | 2017-09-03 19:29 |
500 SEK | 2017-09-03 19:28 |
450 SEK | 2017-09-03 19:28 |
400 SEK | 2017-09-03 18:41 |
300 SEK | 2017-09-03 17:33 |
200 SEK | 2017-08-30 16:54 |
175 SEK | 2017-08-20 19:14 |
100 SEK | 2017-08-14 23:01 |
100 SEK | Startpris |