Ett par, mässing, lagningar, bruksslitage, höjd 17 cm.
850 SEK | 2017-09-03 19:32 |
800 SEK | 2017-09-03 17:56 |
450 SEK | 2017-09-03 17:40 |
150 SEK | 2017-09-02 11:42 |
125 SEK | 2017-08-14 23:02 |
100 SEK | Startpris |