Edsbyverken, bruksslitage, en pall med fanerskada.
350 SEK | 2017-09-03 18:42 |
300 SEK | 2017-09-03 18:46 |
200 SEK | 2017-08-27 14:38 |
175 SEK | 2017-08-26 21:42 |
100 SEK | 2017-08-25 12:27 |
100 SEK | Startpris |