Omkring 1900-talets mitt, mahogny med intarsiadekor, smärre bruksslitage, 76 x 45, höjd 96 cm.
750 SEK | 2017-09-03 18:30 |
700 SEK | 2017-09-02 15:09 |
550 SEK | 2017-08-30 12:43 |
100 SEK | Startpris |