Semiantik, bruksslitage, flertal skador/hål, brusten söm, 310 x 160
1 100 SEK | 2017-08-15 09:11 |
1 000 SEK | 2017-08-15 22:14 |
100 SEK | 2017-08-14 23:02 |
100 SEK | Startpris |