Diö Sverige 1900-talets början, böjträ, bruksslitage, längd 125 cm.
1 000 SEK | 2017-09-03 19:38 |
950 SEK | 2017-09-03 18:54 |
650 SEK | 2017-09-03 19:37 |
500 SEK | 2017-09-03 17:35 |
400 SEK | 2017-08-20 09:02 |
100 SEK | 2017-08-17 10:05 |
100 SEK | Startpris |