1900-talets första hälft, betsad ek, kulformade fötter, smärre bruksslitage, diam. 41, höjd 77 cm
500 SEK | 2017-09-03 19:40 |
450 SEK | 2017-09-03 19:39 |
400 SEK | 2017-09-03 16:20 |
350 SEK | 2017-09-02 23:29 |
175 SEK | 2017-08-30 22:47 |
150 SEK | 2017-08-28 05:58 |
125 SEK | 2017-08-27 11:05 |
100 SEK | 2017-08-20 22:03 |
100 SEK | Startpris |