Signerad, daterad 2002 samt numrerad 295/350, 17 x 25 cm.
350 SEK | 2017-09-03 19:02 |
300 SEK | 2017-09-03 19:02 |
250 SEK | 2017-08-25 20:13 |
200 SEK | 2017-08-14 21:22 |
100 SEK | Startpris |