Monogramsignerad samt numrerad (250/1500). Bildmått 52 x 39.
400 SEK | 2017-09-03 19:06 |
350 SEK | 2017-08-27 14:02 |
100 SEK | 2017-08-14 15:46 |
100 SEK | Startpris |