Ca 100 st, omkring 1940/50-tal, England, bruksslitage
175 SEK | 2017-09-03 20:02 |
150 SEK | 2017-09-03 20:02 |
125 SEK | 2017-08-27 20:59 |
100 SEK | 2017-08-15 15:26 |
100 SEK | Startpris |