26. Askfat, monterad på strutsfot

Sydafrika, omkring 1900-talets mitt, smärre bruksslitage, höjd 20 cm

Varunr 46736

3 September 2017 19:02

Klubbslag12 00 SEK13 00 SEK14 00 SEK 600 SEK9 00 SEK10 00 SEK11 00 SEK12 00 SEK13 00 SEK14 00 SEK

600 SEK2017-09-03 19:01
550 SEK2017-09-03 16:34
450 SEK2017-09-02 23:31
400 SEK2017-09-02 09:41
350 SEK2017-09-02 12:08
125 SEK2017-08-21 10:36
100 SEK2017-08-14 14:38
100 SEK Startpris

Stadsauktion 3 September 19:00,

Inloggningen startar 18:30, auktionen startar 19:00. Lycka till!

If you want to bid live: Login in from 18:30, auction start 19:00. Good luck!

Öppettider:

Måndagar 11-19
Tis-tor 12-18
Fre 11-15
Lör 11-14
All info om transporter etc hittar du på vår hemsida:
www.gbgak.se

Köpprovision 20% Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 6 dgr om inget annat överenskommits.