Med lock. Höjd 40 cm. Bruksslitage och smärre skador på lockets kant.
750 SEK | 2017-09-03 20:16 |
700 SEK | 2017-09-03 20:16 |
350 SEK | 2017-09-02 12:40 |
300 SEK | 2017-08-15 09:22 |
100 SEK | Startpris |