1900-talets början, smärre bruksslitage, saknar nyckel, 51 x 34 cm, höjd 70 cm.
300 SEK | 2017-09-03 18:30 |
250 SEK | 2017-09-03 16:26 |
100 SEK | 2017-08-14 11:30 |
100 SEK | Startpris |