Med utdragslådor, delvis med glasfronter. Bruksslitage, repor och skav. 215 x 52 cm, höjd 91 cm.
3 200 SEK | 2017-09-03 19:02 |
3 000 SEK | 2017-09-03 19:02 |
2 200 SEK | 2017-09-03 12:41 |
1 400 SEK | 2017-09-02 23:29 |
700 SEK | 2017-08-29 13:57 |
550 SEK | 2017-08-26 12:56 |
350 SEK | 2017-08-25 19:55 |
100 SEK | Startpris |