"Flaggspel", signerad samt numrerad 62/160, 57 x 41 cm.
300 SEK | 2017-09-03 19:14 |
250 SEK | 2017-09-03 19:14 |
200 SEK | 2017-09-03 18:23 |
100 SEK | 2017-08-15 21:18 |
100 SEK | Startpris |