"Den felande länken", signerad samt numrerad 9/250, 50 x 40 cm.
350 SEK | 2017-09-03 19:15 |
300 SEK | 2017-09-03 18:00 |
250 SEK | 2017-09-03 16:20 |
100 SEK | 2017-08-15 21:17 |
100 SEK | Startpris |