Monogramsignerad samt numrerad (936/1500). Bildmått 58 x 43 cm.
300 SEK | 2017-09-03 19:04 |
250 SEK | 2017-09-03 19:03 |
200 SEK | 2017-09-03 18:47 |
100 SEK | 2017-08-14 15:46 |
100 SEK | Startpris |