Smärre slitage såsom ytliga bottenrepor, höjd 16 cm.
250 SEK | 2017-09-03 19:19 |
200 SEK | 2017-08-27 00:15 |
175 SEK | 2017-08-20 22:01 |
150 SEK | 2017-08-17 23:50 |
100 SEK | Startpris |