Teak, smärre bruksslitage, skiva med några få repor, 130 x 60 cm, höjd 55 cm.
400 SEK | 2017-09-03 18:41 |
400 SEK | 2017-09-03 19:22 |
300 SEK | 2017-08-26 21:37 |
200 SEK | 2017-09-03 17:28 |
100 SEK | Startpris |