Omkring 1940-tal, ek med intarsiadekor på skiva, smärre bruksslitage, diam. 66, höjd 64 cm
400 SEK | 2017-09-10 13:07 |
350 SEK | 2017-09-10 19:25 |
250 SEK | 2017-09-10 18:21 |
150 SEK | 2017-09-04 00:17 |
125 SEK | 2017-08-29 13:26 |
100 SEK | Startpris |