Stengods, signerad "Stig L", litet nagg/tillverkningsdefekt, 38 x 39,5 cm
1 600 SEK | 2017-09-10 19:29 |
1 500 SEK | 2017-09-10 12:45 |
1 400 SEK | 2017-09-10 17:59 |
1 200 SEK | 2017-09-10 13:52 |
850 SEK | 2017-09-10 13:07 |
650 SEK | 2017-09-10 01:12 |
500 SEK | 2017-09-06 19:39 |
400 SEK | 2017-09-09 23:52 |
150 SEK | 2017-09-04 19:20 |
125 SEK | 2017-09-03 20:30 |
100 SEK | Startpris |