Omkring 1900-talets mitt, fem st hållare för levande ljus, två för elektriska, smärre bruksslitage, höjd exkl. kedja 65 cm
1 900 SEK | 2017-09-10 12:55 |
1 800 SEK | 2017-09-10 12:17 |
1 200 SEK | 2017-09-10 11:13 |
1 000 SEK | 2017-09-08 19:34 |
450 SEK | 2017-09-06 22:19 |
250 SEK | 2017-09-02 12:24 |
100 SEK | Startpris |