17- samt 1800-tal, smärre bruksslitage, diam. tallrik 23 cm
600 SEK | 2017-09-10 13:09 |
600 SEK | 2017-09-10 19:46 |
150 SEK | 2017-08-22 10:10 |
125 SEK | 2017-09-04 01:55 |
100 SEK | Startpris |