Omkring sekelskifte 18/1900-tal, mahogny, med ljushållare, justerbar höjd, smärre bruksslitage, saknar en ljushållare, höjd ca 120 cm.
2 400 SEK | 2017-09-10 19:53 |
2 200 SEK | 2017-09-10 19:53 |
1 600 SEK | 2017-09-10 10:01 |
800 SEK | 2017-09-08 19:42 |
650 SEK | 2017-09-06 10:06 |
250 SEK | 2017-08-27 09:17 |
125 SEK | 2017-08-20 19:18 |
100 SEK | Startpris |