Frankrike omkring 1922, signerad "R Lalique" samt "No 947", bra skick, mindre tillverkningsdefekter, bottenrepor, litet bottennagg, höjd 18 cm
3 400 SEK | 2017-09-10 10:21 |
3 200 SEK | 2017-09-10 19:57 |
2 400 SEK | 2017-09-10 00:25 |
1 300 SEK | 2017-09-07 18:42 |
500 SEK | 2017-09-03 22:38 |
200 SEK | 2017-08-29 19:33 |
100 SEK | 2017-08-21 22:34 |
100 SEK | Startpris |