1800-talets slut, senare bemålning, smärre bruksslitage, 90 x 44 (90), höjd 79 cm.
400 SEK | 2017-09-10 18:32 |
350 SEK | 2017-09-10 11:12 |
250 SEK | 2017-09-04 18:44 |
200 SEK | 2017-09-04 10:14 |
100 SEK | Startpris |