Tidig t1900-tal, senare el, fem stycken hållare för levande samt elektriska ljus, smärre bruksslitage, höjd exkl. kedja 50 cm
1 100 SEK | 2017-09-10 20:02 |
1 000 SEK | 2017-09-10 12:18 |
900 SEK | 2017-09-10 13:10 |
550 SEK | 2017-09-10 11:13 |
300 SEK | 2017-09-06 17:25 |
250 SEK | 2017-09-06 17:12 |
175 SEK | 2017-09-03 20:33 |
100 SEK | Startpris |