17- samt -1900-tal, saknar lock, smärre bruksslitage, höjd 10-16 cm.
350 SEK | 2017-09-10 13:11 |
300 SEK | 2017-08-26 19:02 |
150 SEK | 2017-08-22 10:11 |
100 SEK | Startpris |