1900-tal, diameter 18,5 cm. Höjd 13 cm. Bruksslitage.
650 SEK | 2017-09-07 12:18 |
600 SEK | 2017-09-10 14:19 |
200 SEK | 2017-09-06 23:44 |
150 SEK | 2017-09-06 23:19 |
100 SEK | Startpris |