3 + 1 + 1 st varav 3 st Fanett Edsbyverken samt 1 Nesto, bruksslitage, en Fanett med skador på ryggpinnar.
850 SEK | 2017-09-10 19:13 |
800 SEK | 2017-09-10 12:12 |
650 SEK | 2017-09-10 15:34 |
500 SEK | 2017-09-08 12:09 |
400 SEK | 2017-09-08 13:41 |
100 SEK | 2017-09-04 10:54 |
100 SEK | Startpris |