1800-tal, senare bemålning, skivor i carraramarmor, smärre bruksslitage som mindre repor och fläckar på skiva, 85 x 55 cm, höjd 80 cm.
3 200 SEK | 2017-09-10 19:13 |
3 000 SEK | 2017-09-10 19:13 |
1 500 SEK | 2017-09-04 21:14 |
1 100 SEK | 2017-08-30 14:41 |
300 SEK | 2017-08-19 17:52 |
250 SEK | 2017-08-21 21:53 |
125 SEK | 2017-08-20 20:01 |
100 SEK | Startpris |