Art Deco, glasyrkrackeleringar, mindre fotnagg, höjd 18,5 cm.
200 SEK | 2017-09-07 15:35 |
175 SEK | 2017-09-10 19:15 |
125 SEK | 2017-08-26 23:20 |
125 SEK | 2017-09-05 19:41 |
100 SEK | Startpris |