Teak samt bok, 1950/60-tal, smärre bruksslitage, 115 x 80 cm, iläggsskiva 50 cm, höjd 72 cm.
450 SEK | 2017-09-10 12:14 |
400 SEK | 2017-09-10 19:17 |
300 SEK | 2017-09-04 07:02 |
300 SEK | 2017-09-04 10:55 |
100 SEK | Startpris |