Signerad samt daterad 1994, numrerad (143/300), 14 x 24,5 cm.
400 SEK | 2017-09-17 19:04 |
350 SEK | 2017-09-10 20:44 |
300 SEK | 2017-09-10 20:42 |
200 SEK | 2017-09-07 20:43 |
100 SEK | 2017-08-28 21:30 |
100 SEK | Startpris |