Signerade, smärre slitage, såsom repor i botten, diam. 6,5-21 cm, höjd 6,5-11 cm.
125 SEK | 2017-09-17 19:45 |
100 SEK | 2017-09-06 17:04 |
100 SEK | Startpris |