2. Gammal emaljskylt

Mitten av 1900-tal, Lundby Skönfärgeri & Kem. Tvättanstalt, bruksslitage, färgstänk 50 x 60 cm.

Varunr 47413

17 September 2017 19:02

Klubbslag4 00 SEK5 00 SEK6 00 SEK7 00 SEK8 00 SEK9 00 SEK 750 SEK15 00 SEK16 00 SEK17 00 SEK

750 SEK2017-09-17 17:05
700 SEK2017-09-17 18:28
550 SEK2017-09-11 20:08
450 SEK2017-09-11 21:39
350 SEK2017-09-11 18:52
250 SEK2017-09-06 18:58
200 SEK2017-09-05 07:25
150 SEK2017-09-02 16:48
100 SEK Startpris

Stadsauktion 17 September 19:00,

Inloggningen startar 18:30, auktionen startar 19:00. Lycka till!

If you want to bid live: Login in from 18:30, auction start 19:00. Good luck!

Öppettider:

Måndagar 11-19
Tis-tor 12-18
Fre 11-15
Lör 11-14
All info om transporter etc hittar du på vår hemsida:
www.gbgak.se

Köpprovision 20% Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 6 dgr om inget annat överenskommits.