Mitten av 1900-tal, Lundby Skönfärgeri & Kem. Tvättanstalt, bruksslitage, färgstänk 50 x 60 cm.
750 SEK | 2017-09-17 17:05 |
700 SEK | 2017-09-17 18:28 |
550 SEK | 2017-09-11 20:08 |
450 SEK | 2017-09-11 21:39 |
350 SEK | 2017-09-11 18:52 |
250 SEK | 2017-09-06 18:58 |
200 SEK | 2017-09-05 07:25 |
150 SEK | 2017-09-02 16:48 |
100 SEK | Startpris |