1900-talets mitt, bruksslitage, 83 x 51, höjd 61 cm (vagn ingår ej).
250 SEK | 2017-09-17 20:03 |
200 SEK | 2017-09-17 20:03 |
150 SEK | 2017-09-13 10:30 |
100 SEK | Startpris |