Omkring 1930-tal, mindre nagg i takkåpan, diam. 40 cm.
950 SEK | 2017-08-30 23:03 |
900 SEK | 2017-09-17 19:00 |
800 SEK | 2017-09-17 18:44 |
100 SEK | Startpris |