Omkring 1970-tal, kupa i plast, höj samt sänkbar, smärre bruksslitage, tygklädd sladd med slitage, diam. 40 cm
125 SEK | 2017-09-17 20:17 |
100 SEK | 2017-09-17 20:17 |
100 SEK | Startpris |