1950/60-tal, senare klädsel, klädd i ylletyg, torkad stoppning, bruksslitage, mindre hål i klädsel, nackkudde med tygbit för fläckskydd. Plakettmärkt.
1 300 SEK | 2017-09-12 15:00 |
1 200 SEK | 2017-09-17 19:11 |
1 000 SEK | 2017-09-17 17:46 |
500 SEK | 2017-09-14 11:35 |
150 SEK | 2017-09-11 01:11 |
100 SEK | Startpris |