Signerad samt daterad 1993, numrerad (158/300), 15 x 24, 5 cm.
900 SEK | 2017-09-17 19:03 |
850 SEK | 2017-09-17 19:02 |
550 SEK | 2017-09-14 18:10 |
450 SEK | 2017-09-16 19:34 |
350 SEK | 2017-09-15 12:27 |
200 SEK | 2017-09-12 14:20 |
150 SEK | 2017-09-10 20:41 |
100 SEK | 2017-08-28 21:30 |
100 SEK | Startpris |