Smärre bruksslitage, obetydliga repor på glas, originalask medföljer, gravyr, går vid prövningstillfället, diam 34 mm. Vikt 26 gram.
2 000 SEK | 2017-09-24 19:02 |
1 900 SEK | 2017-09-24 18:51 |
1 800 SEK | 2017-09-21 12:54 |
1 700 SEK | 2017-09-24 06:55 |
1 500 SEK | 2017-09-20 22:24 |
1 400 SEK | 2017-09-20 22:05 |
1 100 SEK | 2017-09-18 13:19 |
1 000 SEK | 2017-09-11 19:33 |
900 SEK | 2017-09-08 16:11 |
550 SEK | 2017-09-10 09:04 |
100 SEK | Startpris |