10. Armbandsur Herr, Certina 18-karats guld

Smärre bruksslitage, obetydliga repor på glas, originalask medföljer, gravyr, går vid prövningstillfället, diam 34 mm. Vikt 26 gram.

Varunr 47736

24 September 2017 19:03

Klubbslag10 00 SEK11 00 SEK12 00 SEK 2 000 SEK7 00 SEK8 00 SEK9 00 SEK10 00 SEK11 00 SEK

2 000 SEK2017-09-24 19:02
1 900 SEK2017-09-24 18:51
1 800 SEK2017-09-21 12:54
1 700 SEK2017-09-24 06:55
1 500 SEK2017-09-20 22:24
1 400 SEK2017-09-20 22:05
1 100 SEK2017-09-18 13:19
1 000 SEK2017-09-11 19:33
900 SEK2017-09-08 16:11
550 SEK2017-09-10 09:04
100 SEK Startpris

Stadsauktion 24 September 19:00,

Inloggningen startar 18:30, auktionen startar 19:00. Lycka till!

If you want to bid live: Login in from 18:30, auction start 19:00. Good luck!

Öppettider:

Måndagar 11-19
Tis-tor 12-18
Fre 11-15
Lör 11-14
All info om transporter etc hittar du på vår hemsida:
www.gbgak.se

Köpprovision 20% Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 6 dgr om inget annat överenskommits.