Omkring sekelskifte 18/1900-tal, bruksslitage, fläckar, höjd 150 cm
550 SEK | 2017-09-13 16:42 |
500 SEK | 2017-09-23 08:52 |
250 SEK | 2017-09-04 09:49 |
100 SEK | Startpris |