Omkring sekelskifte 18/1900-tal, mässing, senare kedjor till skålar, bruksslitage, höjd 41 cm
150 SEK | 2017-09-24 18:42 |
125 SEK | 2017-09-24 12:51 |
100 SEK | 2017-09-11 22:48 |
100 SEK | Startpris |