19. Speglar, förgyllda

3 st, smärre bruksslitage, minsta spegeln 40 x 40 cm.

Varunr 47690

24 September 2017 19:03

Klubbslag24 00 SEK25 00 SEK26 00 SEK 250 SEK19 00 SEK20 00 SEK21 00 SEK

250 SEK2017-09-24 19:06
200 SEK2017-09-12 01:17
175 SEK2017-09-21 11:32
100 SEK Startpris

Stadsauktion 24 September 19:00,

Inloggningen startar 18:30, auktionen startar 19:00. Lycka till!

If you want to bid live: Login in from 18:30, auction start 19:00. Good luck!

Öppettider:

Måndagar 11-19
Tis-tor 12-18
Fre 11-15
Lör 11-14
All info om transporter etc hittar du på vår hemsida:
www.gbgak.se

Köpprovision 20% Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 6 dgr om inget annat överenskommits.