Omkring 1950, fanerad skiva i flera sorter, smärre bruksslitage, 67 x 48, höjd 51 cm
1 400 SEK | 2017-09-24 19:55 |
1 300 SEK | 2017-09-24 19:55 |
850 SEK | 2017-09-24 19:54 |
750 SEK | 2017-09-24 08:02 |
600 SEK | 2017-09-24 18:32 |
500 SEK | 2017-09-21 22:13 |
200 SEK | 2017-09-11 19:42 |
100 SEK | Startpris |