1900-talets början, smärre bruksslitage, höjd inkl. rökrör 58 cm
950 SEK | 2017-09-24 18:50 |
900 SEK | 2017-09-24 19:55 |
600 SEK | 2017-09-24 18:49 |
550 SEK | 2017-09-10 14:56 |
250 SEK | 2017-09-18 22:33 |
125 SEK | 2017-09-17 16:37 |
100 SEK | Startpris |